image002

Rádió riport a Gyógyszertechnológiai Intézet adjunktusával, Ambrus Ritával

A kiskunhalasi Halas Rádió kérte fel a halasi kötődésű egyetemi adjunktust a riport elkészítésére.

image001

„A gyógyszerész szakma a legnehezebb területek egyike, ám Rita, városunk szülötte ezen a területen belül is a legnagyobb kihívásokat kedvelte, és kedveli a mai napig. Tudatosan készült erre az útra, és mai napig igyekszik megtervezni és irányítani az életét, kutató munkáját, valamint tudományos munkacsoportjának működését. Emellett családanya, és kiegyensúlyozott, boldog ember. Hogyan lehet a boldog családi életet és a tudományos karriert összehangolni, mi a titok nyitja, megtudhatják, ha velünk tartanak!”

A teljes hanganyag az alábbi linken érhető el.