Idősebb Réthy Béla pályadíj kiírása

A Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar a család megbízásából, idősebb Réthy Béla a békéscsabai Sas Gyógyszertár néhai tulajdonosa, a Pemetefű gyógycukorka kifejlesztője és a család további gyógyszerész leszármazottainak emléke megőrzésére pályadíjat ír ki.

A pályadíj összege: 150 000 Ft

A pályadíj elnyerésének feltétele:
A pályadíjat évente egy alkalommal az a Békéscsabáról vagy Békés megyéből származó végzős gyógyszerészhallgató nyerheti el, aki közülük évfolyamában a legjobb tanulmányi eredményt érte el.

A pályadíj átadására ünnepélyes keretek között először a 2003/2004. tanév végén, utána évente kerül sor a Gyógyszerésztudományi Kar dékánja döntésével kiválasztott végzett gyógyszerész részére.

Réthy család

Pályázatok beadási határideje: