1_nyito_kep2

Elődeink nyomában - Kerekasztal beszélgetés Kata Mihály emeritus professzorral

A Szegedi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata Elődeink nyomában címmel öt alkalomból álló kerekasztal beszélgetés sorozatot rendez, amely alkalmak egyikére beszélgető partnernek Karunk Gyógyszertechnológiai Intézetének egyik emeritus professzorát, Kata Mihály professzor urat kérte fel.

2015. október 20-án, kedden este az SZTE Bólyai épületének Riesz Frigyes termében került sor a beszélgetésre, ahol professzor úr kötetlen formában osztotta meg az érdeklődő doktoranduszokkal tapasztalatait, és látta el őket hasznos tanácsaival a jövőre nézve, hiszen ahogy ő fogalmazott „Én már lehetek őszinte”.

A rendezvény a TÁMOP-4.2.2.B-15/1/KONV-2015-0006 számú, „ A tehetség értékének kibontakoztatása a Szegedi Tudományegyetem kiválósága érdekében” című projektjének keretében valósult meg.

1_nyito_kep