international_flags_cut

Ablakot nyitottunk a világnak

2015. április 30-án elindult a GYTK első angol nyelvű honlapja

Hosszas előkészítő munka eredményeként a Gyógyszerésztudományi Kar nagy hiányosságát pótolta, hiszen a 29. éve működő angol nyelvű graduális képzés ellenére nem rendelkezett angol nyelvű önálló honlappal. Habár az oktatásról és a felvételirő szóló információk megtalálhatóak voltak az Általános Orvostudományi és a Fogorvostudományi Karokkal közösen működtetett Külföldi hallgatók titkárságának honlapján, mégis elengedhetetlenné vált az angol kari honlap megalkotása. Számos információt továbbra is a közös weboldalon találhatnak meg a gyógyszerészet iránt érdeklődők, de most már a GYTK honlapról juthatnak el oda.

Az új honlap számos hasznos információt tartalmaz a gyógyszerészetről, a Karról, Szegedről, külön megcélozva a leendő diákokat, szülőket is. Az oldal a magyar honlapról a brit zászlóra kattintva, vagy akár idekattintva is elérhető.