Sarkányhajó

Sárkányhajó és paprikáskrumpli

A SZOTE Szakszervezet szervezésében 2014. szeptember 27-én először került megrendezésre a SZOTE Piknik.

A rendezvényen kb. hatszázötvenen vettek részt. A Kar képviseletében a Gyógyszertechnológiai Intézet munkatársai családtagok kíséretében, kb. 50 fővel, illetve a Gyógyszerkémiai Intézetből Palkó Márta, Fekete Beáta, Arnold József és Ugrai Imre vettek részt a rendezvényen. A program révén élmény dús kikapcsolódásban volt része kicsiknek nagyoknak egyaránt. Voltak vidám vetélkedők, rókavadászat és kézműves foglalkozás a gyerekeknek, vicces szüreti hangulatú borfelismerő verseny vállalkozó kedvű férfiak és hölgyek részére, kvíz üdülési lehetőségekért és csapatok számára sárkányhajózás a Tiszán. A Gyógyszertechnológiai Intézet a sárkányhajózást (csapatkapitány: Soósné Csányi Erzsébet, szenior tag: Kata Mihály professzor úr) követően, benevezett a paprikás krumpli főző versenyre is, amelyhez a hozzávalókat a szakszervezet biztosította. Helyezést nem sikerült elérni, de az ajándék két rekesz sör és a közös élmények kárpótolták a társaságot.

Sarkanyhajo_2014
Sárkányhajó verseny - a Gyógyszertechnológiai Intézet csapata