Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2015. január

400 pont és más fontos dolgok: nyílt nap a Gyógyszerésztudományi Karon

surprised_400

Újra nyílt nap az SZTE GYTK-án 2015. január 25-én, vasárnap

2015. január 16.

A nyílt napra várunk mindenkit, aki szeretne gyógyszerésznek tanulni. Bemutatjuk a Karon folyó oktatást, elmondjuk a felvételihez szükséges valamennyi információt a jelentkezéstől a ponthatárokig. Elmondjuk a legfrissebb információkat az idén év elején váratlanul bevezetett minimum felvételi pontszámmal, azaz a 400 ponttal kapcsolatban. Megtekintünk néhány hallgatói laboratóriumot, a résztvevők az oktatók mellett jelenlegi hallgatókkal is találkozhatnak. Azokat is várjuk, akik nem idén felvételiznek, de gyógyszerészek szeretnének lenni. Mindent megteszünk, hogy segítséget nyújtsunk a döntéshez.

A tervezett program:

2015. január 25. vasárnap

10.00-10.50 Előadás a felvételiről, oktatásról, hallgatói életről, kollégiumi lehetőségekről

10.50-11.40 Látogatás a Kar hallgatói laboratóriumaiban és tangyógyszertárában

11.40-12.00 Fórum, kérdések-válaszok

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar I. emeleti tanterem

Cím: 6720. Szeged, Eötvös u. 6.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!