Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2014. november

Gólyabálban jártunk; ettünk, ittunk, mulattunk…

DSC02144_jav

A Szent-Györgyi Albert Hallgatói Napok záróeseményeként került megrendezésre a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának, Gyógyszerésztudományi Karának és Fogorvostudományi Karának közös Gólyabálja.

2014. november 24.

A Bál 2014. november 14-én 19.00 órakor vette kezdetét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A rendezvény színvonalát emelte a bejárat előtt elhelyezett jégszobor kompozíció, vörös szőnyeg és fáklya sor. A vendégek klasszikus vonós zene kíséretében fogyaszthatták el üdvözlő italukat. A vacsora vendégek, elegánsan dekorált asztaloknál, zongorajáték aláfestésével élvezték a finom falatokat. A megnyitó keretein belül magyarul, angolul és németül is köszöntőt mondtak a Karok képviselői. Karunk képviseletében Dr. Zupkó István köszöntötte az Egyetem új polgárait, a megjelent oktatókat és felsőbb éves hallgatókat. A program hagyományos elemei közé tartozó nyitótánc a keringő és a palotás volt, de ezen kívül egy meglepetés tánc is szórakoztatta a jelenlévőket. A legjobb oktató és gyakorlat vezető elismerése idén sem maradt el. A gyógyszerészhallgatók szavazatai alapján a kari oktatók közül díjban részesült Prof. Dombi György, Prof. Molnár Árpád, Dr. Lázár László, Dr. Miklós Ferenc, Dr. Gáspár Róbert és Dr. Márki Árpád. Az ünnepi műsort hajnalig tartó tánc követte a Zsomboys és Cocobongo zenekarok közreműködésével.

golyabal
SZOTE Gólyabál 2014