Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2014. február

Bensőséges hangulatú könyvbemutató a GYTK-n

20140129_140927

Kedvessy Györgyről készült könyv

2014. február 05.

Az SZTE Gyógyszerésztudományi Kara és Gyógyszertechnológiai Intézete 2014. január 29-én rendezte meg prof. dr. Kata Mihály „KEDVESSY” című könyvének bemutatóját, melyen Prof. Dr. Hohmann Judit, a kar dékánja elnökölt . A szerzőn kívül prof. dr. Klebovich Imre (SE, Gyógyszerészeti Intézet), dr. Zsoldosné dr. Jerémiás Ildikó (SZTE, Dékáni Hivatal nyugalmazott vezetője) és prof. dr. Erős István (SZTE, Gyógyszertechnológiai Intézet) fűztek visszaemlékező gondolatokat Kedvessy Professzor Úr életútjához. A bemutatón családtagok, volt munkatársak, ismerősök és más érdeklődök vettek részt. Az összeállítás a JATEPress gondozásában jelent meg, de kereskedelmi forgalomba nem került. Aki lapozgatja a könyvet betekintést nyer Kedvessy Professzor Úr tanulmányaiba, budapesti és szegedi munkásságába illetve nyugdíjas éveibe.

konyv

A bemutatón készült képek az alábbi galériában megtekinthetőek.

Kedvessy_konyvbemutato_140129
Kedvessy könyvbemutató