Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  GYTK Hírarchívum  --  SZTE GYTK 2014. április

Online a Kabay János Szakkollégium!

getting-started

Látogatható állapotba került az SZTE GYTK Kabay János Szakkollégium honlapja.

2014. április 15.

A Szakkollégium a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karán alakult 2013 áprilisában, az ország első gyógyszerész szakkollégiumaként azon nem kis célt tűzve ki, hogy összefogja azon gyógyszerészhallgatókat, akik a kutatás és az ipar iránt érdeklődnek, egy olyan közösségi és szellemi műhelyet hozva létre, amely az egyetemi oktatás ismeretein túl, szakmai többlettudást nyújt.

A honlapon hamarosan minden Szakkollégiummal kapcsolatos információ (hírek, galéria, dokumentumok, linkek, a szakkollégisták számára regisztrációs felület) elérhető lesz, azonban még jócskán gyerekcipőben jár és csörgővel játszik - a fejlesztés folyamatosan folyik.

A honlap idekattintva érhető el.